Skocz do treści Skocz do menu

O NAS

Wagabundo Travel

Organizujemy autorskie wyprawy w najciekawsze miejsca na świecie. W miejsca mało znane i trudno dostępne. Stawiamy na prawdziwe przygody oraz autentyczne przeżycia z dala od utartych szlaków i zawsze blisko ludzi. Zapraszamy!

Kogo zapraszamy na wyprawy

Nasza oferta skierowana jest do osób w każdym wieku, ciekawych świata, marzących o prawdziwych podróżach i chcących te marzenia realizować.

Organizujemy wyprawy dla Klientów indywidualnych oraz dla Firm.

Dowiedz się więcej o podróżach z Wagabundo Travel >>

Referencje

ROZWIŃ

Zaufali nam


Epson Europe B.V. Sp. z o.o. (Oddział Polska) Organika Sarzyna S.A. Grupa CIECH Geotrade Sp. z o.o. Inbornmedia Sp. z o.o. Techland Sp. z o.o. Telewizja TTV

Co nas wyróżnia?

ROZWIŃ

Emocje

Nasze wyprawy gwarantują niezapomniane wrażenia i przeżycia duchowe, których nie są w stanie zapewnić konwencjonalne agencje turystyczne. Robimy wszystko, aby każda wyprawa była dla Państwa przygodą życia, która na zawsze zostanie w pamięci.

Elastyczność

Tworzymy wyjazdy dostosowane w 100% do oczekiwań naszych Klientów. Podział na kategorie pozwala dobrać wyprawę pod kątem jej charakteru, standardu podróżowania i zakwaterowania. Wszystkie powyższe elementy są szczegółowo określane z wyprzedzeniem, dzięki czemu zawsze się z nich wywiązujemy.

Dopasowanie

Najważniejsza dla nas jest satysfakcja Uczestników wypraw, dlatego każdego traktujemy indywidualnie. Zawsze dostosowujemy program wyjazdów do rzeczywistych potrzeb, a dla najbardziej wymagających Klientów tworzymy programy na zamówienie.

Aby zaspokoić wiele różnych oczekiwań, podzieliliśmy nasze wyprawy na kategorie:

 • Wypoczynkowe
 • Przygodowe
 • Ekstremalne
 • Luksusowe
 • Tematyczne
 • Firmowe

Przeczytaj więcej o kategoriach wypraw w dziale Przewodnik Wagabundo >>

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest najważniejsze – wszystko inne jest na drugim miejscu. Uczestnicy naszych wypraw posiadają ubezpieczenie, a same wyjazdy przygotowywane są z dbałością o zaplecze logistyczne (łączność satelitarna, monitoring z centrali biura).

Gwarancje ubezpieczenia turystycznego w Wagabundo Travel stanowi umowa z Signal Diuna o numerze M 256371.

Komfort

Wyjazdy organizowane są w małych grupach (4-12 osobowych) z dedykowanym doświadczonym przewodnikiem, dostępnym 24 godziny na dobę w trakcie przygotowań i w trakcie samej wyprawy.

Doświadczenie

Zespół Wagabundo Travel to nie są zwykli piloci wycieczek, lecz grupa doświadczonych, przeszkolonych i merytorycznie przygotowanych podróżników. To oni są autorami wypraw. Swoją wiedzę o świecie przekazują Uczestnikom podczas wyjazdów.

Dowiedz się więcej o zespole Wagabundo Travel >>

Zaangażowanie i profesjonalizm

Przygotowując każdą wyprawę, działamy profesjonalnie i z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Jesteśmy kreatywni i lubimy wyzwania. Wkraczamy na nieprzetarte szlaki, nie boimy się nowych wyzwań i nietypowych rozwiązań.

Odpowiedzialna turystyka

ROZWIŃ

Odpowiedzialna turystyka

Odpowiedzialna turystyka to taka, dzięki której korzyści czerpią rdzenni mieszkańcy odwiedzanych przez turystów obszarów. Podróżnicy mieszkają u miejscowej ludności, stołują się w lokalnych miejscach, oraz korzystają z usług danego regionu. Wszystkie te działania wspierają ekonomicznie tamtejsze społeczności, jednocześnie zapewniając turystom wiele korzyści.

Przede wszystkim dzięki takiej formule można poznać zwyczaje, kulturę i język odwiedzanego regionu. Są to prawdziwe i głębokie przeżycia, dzięki którym Uczestnik wyprawy wraca do domu z poczuciem, że jego podróż nie była zwykłą rozrywką polegającą na poznawaniu świata, ale również przyczyniła się do poprawy bytu miejscowej ludności.

Szacunek do ludzi i ziemi

Odpowiedzialna turystyka to również szacunek, jaki budowany jest w relacjach z ludźmi innych kultur, dotyczący ich wierzeń, poglądów i zwyczajów. Ale również szacunek związany ze środowiskiem naturalnym, ponieważ odpowiedzialny turysta dba o zasoby odwiedzanych miejsc, tak jak o swoje własne.

Dlatego też turystyka odpowiedzialna określana jest również mianem turystyki świadomej. Aleksandra Gutowska, specjalistka z zakresu współpracy na rzecz rozwoju, wskazuje, że różnica między turystyką a turystyką odpowiedzialną jest jak między „patrzeniem” a „dostrzeganiem”, jak między „słuchaniem” a „rozumieniem”. Wyjazd w duchu turystyki odpowiedzialnej jest pełen harmonii z otoczeniem. Jest to koncentracja NIE na tym, że „jesteśmy sobą”, lecz na tym, że „nie jesteśmy u siebie”.

Odpowiedzialna turystyka, odpowiedzialny biznes

Odpowiedzialna turystyka to nie tylko indywidualne podróże, ale również grupowe wyjazdy typu incentive organizowane dla pracowników firm. Mogą oni podczas takiego wyjazdu oprócz integracji przeżyć coś naprawdę wartościowego, zaangażować się w rozwiązywanie lokalnego problemu, rozwijać zdolności interpersonalne, lepiej poznać siebie, współpracowników i otaczający świat.


Do świata zaangażowanej, świadomej i odpowiedzialnej turystyki zaprasza Wagabundo Travel.


Odpowiedzialna firma

ROZWIŃ

Odpowiedzialna firma

Działamy legalnie!

Posiadamy:

 • Certyfikat Gwarancji Ubezpieczeniowej wystawionej dla WAGABUNDO TRAVEL.
 • Zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych.
 • Zaświadczenie o wpisie do Centralnej Ewidencji Organizatorów i Pośredników Turystycznych.
 • Zaświadczenie z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.
 • Zaświadczenie o uzyskaniu numeru REGON.

Wszystkie wyżej wymienione dokumenty są gwarantem wysokiej jakości usług i zapewniają naszym Uczestnikom, bezproblemowe wyjazdy zgodne z podpisywanymi umowami. Są też gwarantem odszkodowań, za ewentualne uchybienia w niedotrzymywaniu przez nas postanowień wynikających z tychże umów.

Zapraszamy do działu Do Pobrania >> w celu zapoznania się z oryginałami dokumentów.

Zespół Wagabundo Travel

ROZWIŃ

Paweł Wojtyszyn

Paweł Wojtyszyn
Wiek:
32 lata
Wykształcenie:
SSP Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Ekonomiczny
Doświadczenie:
Afryka, Azja, Ameryka Pd.
Znajomość języków:
angielski, francuski
Zainteresowania:
historia, koszykówka, prawo, arabistyka
Więcej:
http://www.wojtyszyn.pl

Założyciel Wagabundo Travel. Z wykształcenia prawnik i specjalista HSE, z zamiłowania żeglarz i globtroter, który zamienił życie w podróż. Na swojej drodze spotkał wielu wartościowych ludzi, spośród których wyłonił się zespół Wagabundo Travel. Dziś wspólnie realizują marzenia innych, tworząc nową jakość na rynku usług turystycznych.

Marta Jackowska Uwadizu

Marta Jackowska Uwadizu
Wiek:
30 lat
Wykształcenie:
kulturoznawstwo – afrykanistyka, Uniwersytet Warszawski
Doświadczenie:
Afryka
Znajomość języków:
angielski, francuski, hausa
Zainteresowania:
pustynia i sahel

Wykształceniem, duszą i ciałem związana z Afryką, zwłaszcza z Afryką Zachodnią I Maghrebem. Jej największą afrykańską miłością jest pustynia i Sahel. Spędziła tam prawie 2 lata, trafiając do takich magicznych miejsc jak Marrakesz, Timbuktu, Gao czy Agadez. Afryka jest dla niej jak woda – nie tylko chce ją pić, ale też potrzebuje jej, aby móc żyć.

Janusz Tichoniuk

Janusz Tichoniuk
Wiek:
40 lat
Wykształcenie:
Wydział Mechaniczny, Politechnika Białostocka
Doświadczenie:
Afryka
Znajomość języków:
angielski
Zainteresowania:
Afryka
Więcej:
http://yahodeville.com

Fascynuje go wszystko, co związane z Afryką. Autor serwisu Yaho de Ville, na którym opisuje swoje przygody. Oprócz zużywania kolejnych butów i paszportów, buduję największą w Polsce kolekcję toreb chorobowych.

Marek Matysiak

Marek Matysiak
Wiek:
35 lat
Wykształcenie:
Finanse i bankowość, SGH w Warszawie
Doświadczenie:
Afryka
Znajomość języków:
angielski, francuski
Zainteresowania:
Afryka
Więcej:
http://afryka.blog.pl

Doświadczony podróżnik, przed którym Afryka nie ma żadnych tajemnic. Autor bloga, na którym opisuje swoje ekspedycje. Na co dzień jako wolny strzelec zajmuje się doradztwem w obszarze transakcji i corporate finance.

Praca

ROZWIŃ

Chcesz do nas dołączyć?

Szukamy ludzi potrafiących pracować w zespole, odpowiedzialnych, z dużym zapasem energii, zdecydowanych, opanowanych, pewnych siebie, potrafiących nawiązywać kontakty z ludźmi i podejmować szybkie decyzje. Szukamy przywódców, ludzi radzących sobie w każdej sytuacji.

Twoja wiedza o historii i kulturze miejsc, do których podróżujesz, ma dla nas ogromne znaczenie. Jeżeli posiadasz wszystkie wyżej wymienione cechy, a nie posiadasz wiedzy, lub chęci jej zdobycia, nie możesz zostać naszym pilotem.

Zapraszamy do kontaktu ludzi, których pasją jest życie, świat, poznawanie nowych miejsc i ludzi.

email: praca@wagabundotravel.pl

ZAUFALI NAM

AKTUALNOŚCI

 • Wagabundo Travel Adventure & Incentive zwycięzcą w konkursie GOLDEN ARROW w kategorii na najlepszy Program incentive travel. To już nasze d... Link

  Zobacz na facebook

  417 dni temu z Facebook

 • lecimy na księżyc po następne nagrody! 🚀;) Jury konkursu Golden Arrows (MMP) 😍 ogłosiło nominowane do nagród projekty, a my otrzymaliśmy jed... Link

  Zobacz na facebook

  436 dni temu z Facebook

 • Razem ze Stowarzyszeniem Sędziów Polskich Iustitia Polska - "Polish Judges" oddział we Wrocławiu oraz Zrzeszenie Prawników Polskich oddział ... Link

  Zobacz na facebook

  460 dni temu z Facebook

 • z okazji świąt Wielkanocy ..inspiracji i umiaru w nadmiarze komplikacji w nadchodzących dniach, życzy Wagabundo Travel :) Link

  Zobacz na facebook

  491 dni temu z Facebook